Můj první tábor

#zazitkynezastavis

Můj první tábor s tygříkem Tomem je vhodný pro děti předškolního a mladšího školního věku (5 - 7 let), kterým chtějí rodiče dopřát týden plný zážitků v krásné přírodě s průvodcem v podobě maskota tygříka Toma a zároveň pro rodiče, kteří si chtějí zasportovat nebo odpočinout v okolí Sečské přehrady. Tábor je možné absolvovat i příměstskou formou.

Popis tábora: Rodiče s dětmi jsou ubytováni v kanadských srubech v areálu Kempy na Seči, kde si děti každý den od 8:30 do 16 přebírají instruktoři k animačnímu programu. Program je poskládaný z tradičních i netradičních her. Děti si osvojí základní táborové dovednosti, užijí si animační programy s profesionálním týmem táborových instruktorů, absolvují aktivity zaměřené na všeobecný sportovní rozvoj, týmovou spolupráci, vyzkouší si tradiční táborové hry a táborový režim. Ve večerních hodinách probíhají společné táboráky, diskotéky či letní kino podle zájmu dětí a rodičů.

Rodiče i se staršími dětmi mohou trávit čas výlety na kolech, koloběžkách, paddleboardech či pěších túrách. K dispozici je wakeboarding a vodní lyžování a netradiční sportovní vybavení jako Segway, šlapací káry, skákací a klokaní boty, pogo tyče, Crazy Bubbles, Spikeball a další hry

Kalkulaci za rodinný pobyt Vám rádi připravíme na e-mailu info@xcamps.cz