Space Tom do školek a škol

#zazitkynezastavis

Originální sportovně-zábavný program SPACE TOM

Náš program přivezeme do každé školky nebo školy se zahradou či sportovním hřištěm. Děti ani učitelky nemusí opustit školní areál, aby se skvěle pobavily, přitom si parádně zasportovaly a rozhýbaly svá těla. Každé dítě se aspoň na chvilku stane astronautem, který se připravuje na splnění své sportovně-pohybové mise včetně plnění vědomostních úkolů, které jsou také v pohybu.

Děti se mohou těšit na super „vesmírnou“ dráhu s originálními sportovními úkoly a „vesmírnými" motivačními dětskými příběhy. Každý účastník dráhy má svůj výkon měřen časomírou. Pro děti, které zrovna neabsolvují „vesmírnou“ dráhu, jsou připraveny další sportovní a kvízové úkoly s karetní hrou Space Tom včetně originální Lego dráhy, velkého tygřího pexesa nebo sportujících zvířátek v lese a nebo na farmě.

Unikátní je také stanoviště s „vesmírnou" sestavou rozvojových a kompenzačních cviků ve spolupráci s dětskými sportovními trenéry a fyzioterapeuty. Celý program je moderován a součástí je také diskotéka s živým maskotem tygříkem.

Hra je uzpůsobená i malým dětem od 2 let. Všechny děti obdrží originální „vesmírný“ diplom a pohled s omalovánkou.

Termíny konání jsou v období duben – červen a září (pondělí – pátek). Celá show trvá 90 minut a není pevně časově stanovena. Lze přizpůsobit potřebám školy/školky v dopoledních nebo odpoledních hodinách. Program může být i v odpoledních hodinách společně s rodiči a sourozenci jako velká školní sportovní slavnost.


Cena 150 Kč/dítě dle počtu dětí.