Rodinné víkendy

#zazitkynezastavis

Víkend plný zážitků, zábavy a sportu u Sečské přehrady.

Chcete si užít rodinný víkend a zároveň si zasportovat v krásné přírodě? Nechcete trávit hodiny plánování výletních tras a zjišťování dostupných zážitků a aktivit v blízkosti ubytování? My pro Vás připravíme All inclusive víkend plný zážitků. Vyzkoušíte s námi tradiční i netradiční sporty pod vedením profesionálních lektorů. Na rodiče s dětmi čekají zážitkové aktivity včetně večerního programu s dětskou diskotékou a letním kinem. Jednotlivé bloky jsou poskládány tak, že rodiče mohou bez starostí svěřit své děti do péče profesionálních instruktorů a aktivně trávit čas cvičením jako jsou joģa, zdravotní a kondiční cvičení, kruhový trénink, speciální výkonnostní překážková dráha nebo cvičení na vodě na paddleboardech. Pro děti i dospělé jsou připraveny bike program, crazy bubbles, skákací nebo klokaní boty, pogo tyče, outdoor koloběžky, paddleboardy, Space Tom, Spikeball a inline bruslení. Rodiče tak mohou trávit čas společně se svými dětmi a užít si tak rodinnou pohodu při společném zájmu.

Ubytování v zeleném areálu Kempy na Seči v krásných nových kanadských srubech s celkovou kapacitou 14 lůžek. 2 pokoje s maximální kapacitou 6 lůžek, a jeden dvoulůžkový pokoj. Srub má společné sociální zařízení pro 3 pokoje (2x WC a sprcha). V areálu je jídelna a společenská místnost.

Pozn. Rodiče, kteří se nechtějí účastnit cvičení pro dospělé, se mohou zapojit do vybraných dětských zážitků. Všechny aktivity jsou dobrovolné.

Aktuálně vypsané akce najdete zde.